PREFA NA SEJMU DOM 2025: Obiščite nas v stekleni dvorani C, razstavni prostor 10

Vabljeni na sejem DOM 2025

Obiščite nas na največjem mednarodnem sejmu graditeljstva pri nas. Sejem DOM 2025 bo med 5. in 9. marcem 2025 na Gospodarskem razstavišču v Ljubljani.

Na letošnjem sejmu bomo v stekleni dvorani C, razstavni prostor 10, predstavili najnovejše inovacije iz sveta PREFA izdelkov, in sicer na področju PREFA solarnih sistemov:

  • SOLARNI MODUL PREFALZ - robustni in trpežni steklo/steklo fotonapetostni moduli, ki so bili posebej razviti za priljubljeni strešni sistem PREFALZ in se odlično ujemajo s tipičnim videzom dvojnega stoječega zgiba;
  • SOLARNA STREŠNA PLOŠČA - aluminijasta strešna plošča z vgrajenim fotonapetostnim modulom.

Prav tako bomo na sejmu predstavili nove, razširjene barvne palete za streho, fasado, odvodnjavanje in dodatni material. Izkoristite priložnost in izvedite več o naših inovacijah ter drugih vrhunskih rešitvah našega celovitega sistema z več kot 5.000 izdelki. 

Za vaša vprašanja vam bo na voljo tudi naša ekipa strokovnjakov, ki vam z veseljem pomaga pri izbiri najprimernejše rešitve za vašo streho, fasado ali solarni sistem.  

Veselimo se srečanja z vami!